 | Nawigacja |  |
 | Translate page |  |
 |
Chose your lenguage and see new page ;) |  |  |  |  |
 | Ankieta |  |
 | Kasia |  |
 | Online |  |
 | Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online
Zarejestrowanch Uzytkowników: 165
Najnowszy Użytkownik: jania1313
|  |  |  |  |
 | JudoInside |  |
 | Wspomnienie Państw |  |
 | Dane są od roku 2002.
POLSKA (Najważniejsze miejscowości – Czechowice – Dziedzice, Bielsko- Biała, Kraków , Bydgoszcz, Cetniewo, Koszalin, Nowa Sól, Opole, Rybnik, Warszawa, Wrocław, Słupsk
1.Zjednoczone Emiraty Arabskie – Abu Zabi
2.Niemcy – Brunszwik , Sindelfingen , Düsseldorf
3.Serbia – Belgrad
4.Węgry – Budapeszt, Gyor, Paks
5.Holandia – Eindhoven
6.Czechy – Jicin, Praga
7.Białoruś – Mińsk
8.Rosja – Moskwa
9.Bułgaria – Sofia
10.Estonia – Tallinn
11.Dania – Vejen
12.Chiny – Pekin
13.Japonia – Tokio
14.Brazylia – Rio De Janeiro
15.Włochy – Rzym
16.Austra – Wiedeń, Oberwart
17.Abu Zabi – Abu Zabi
18.Stany Zjednoczone – Miami
19.Wenezuela – Isla de Margarita
20.San Salvador – Salwador
21.Azerbejdżan - Baku
22.Francja - Paryż
23.Belgia - Arlon |  |  |  |  |
|
 | Witamy |  |
 |
|  |  |  |  |
 | Grand Slam Tokyo 2011 |  |
 | Przed walką Zbliżamy się małymi kroczkami do końca sezonu Judo w 2011 roku. Był to bogaty w sukcesy Kasi rok. Czas na podsumowania nadejdzie, na tą chwilę liczy się najważniejszy cel na ten rok - wciąż nie zrealizowany - Uzyskanie Kwalifikacji Olimpijskiej. Na ten moment Kasia zajmuje 18 Miejsce, z dorobkiem 407 punktów. (Kwalifikacje uzyskuje 14 najlepszych zawodniczek - z każdego kraju po jednej) . Jeżeli chodzi o Ranking Swiatowy - Dorobek punktów taki sam - 407, lokata 22.
Aczkolwiek Kasia jest posiadaczką tzw "Dzikiej Karty" - Posiada kwalifikacje EJU która na ten moment pozwala jej wziąć udział w Igrzyskach Olimpijskich
Kolejną możliwą okazją do poprawienia rezultatu będą zawody wysokiej rangi - Grand Slam w stolicy Japonii - Tokyo. Kilka dni przed wylotem do "Kraju kwitnącej wiśni" Trener reprezentacji p. Adam Maj podał oficjalny skład reprezentacji Polski :
Kobiety :
Marta Kubań , Barbara Mirus , Katarzyna Kłys
Mężczyźni :
Łukasz Kiełbasiński, Tomasz Kowalski Paweł Zagrodnik, Krzysztof Wiłkomirski Tomasz Adamiec , Robert Krawczyk , Janusz Wojnarowicz
Niektórzy z reprezentantów dotarli już do stolicy Japonii aktualnie trwa aklimatyzacja, rozpoczynają się pierwsze treningi przed zawodami w Tokyo.
Zawody odbęda się za dwa tygodnie. Lecz wiemy już jak będzie wyglądał "grafik" zawodów jego prezentacja poniżej .
- Losowanie odbędzie się 8 Grudnia (czwartek) w Hotelu "Dome" o godzinie 14:00 Czasu miejscowego - tj. 6:00 Czasu warszawskiego - Pomiędzy Japonią a Polską jest różnica 8 godzin.
- Trzy dni później - 11 Grudnia (niedziela) - w Tokyo Metropolitan Gymnasium, od godziny 9:30 czasu lokalnego. (1:30 Czasu warszawskiego) rozpoczną się eliminacje w kat. -70 kg. 3majmy za Kasię kciuki :) Gdyż do zdobycia jest aż 300 punktów za Zwycięstwo !
Patrząc realnie uzyskanie podium przybliżyło by Kasię do Igrzysk, wróciłaby wtedy na miejsca premiowane kwalifikacją (ok.13-14miejsce w zależności występu rywalek)
POWODZENIA ! |  |  |  |  |
 | Komentarze |  |
 | Dodaj komentarz |  |
 | Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
|  |  |  |  |
 | Oceny |  |
 | Stopka |  |
|
 | Logowanie |  |
 |
Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem? Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.
Zapomniane hasło? Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
|  |  |  |  |
 | Klub Kasi |  |
 | >> Zawody Kasi << |  |
 | Poczynania Kasi na tatami.
#Ostatnie zawody :
Turniej :Drużynowe Misztrzostwa Świata - Rosja
Dnia : 31.08.2014 r. Czelabińsk
Miejsce : 5
BRĄZ !! GRATULACJE!!
#Ostatnie zawody #2
Turniej : Misztrzostwa Europy - Rosja
Dnia : 29.08.2014 r. Czelabińsk
Miejsce : 3
BRĄZ !! GRATULACJE!!
#Następne zawody :#1
Turniej :
Dnia :
Miejsce :
Ranking IJF
412p|32m
Najbliższe święta:
|  |  |  |  |
 | Kasia :) |  |
 | Losowy Dowcip |  |
 | Google Chrome |  |
 | Pozdrowienia |  |
|