Oficjalna strona Katarzyny Kłys
Strona GłównaKalendarz 2014Kasia z YTOsiągnięciaRanking oraz Sys PunktowaniaLinki judo Sierpień 03 2021 04:08:30
Nawigacja
Strona Główna
FAQ
Biografia Kasi
Kalendarz 2014
Kalendarz 2012
Kalendarz 2011
Galeria
Kasia z YT
Księga Gości
Osiągnięcia
Ranking oraz Sys Punktowania
Linki judo
Historia Judo
Rzuty w Judo
Kategorie Newsów
Kontakt
Wyszukaj
Translate page
Chose your lenguage and
see new page ;)
Ankieta
Jak oceniasz stronę kasiak.xn.pl

Jest super, nic nie należy zmieniać !

Strona jest za rzadko aktualizowana

Jest kiepsko, można by rzec że strona nie żyje.

Zmiana wyglądu strony nie była najlepszym rozwiązaniem.

Musisz się zalogować, żeby móc głosować w tej Ankiecie.
Kasia
Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 165
Najnowszy Użytkownik: jania1313
JudoInside
Wspomnienie Państw
Dane są od roku 2002.

POLSKA (Najważniejsze miejscowości –
Czechowice – Dziedzice, Bielsko- Biała,
Kraków

, Bydgoszcz, Cetniewo, Koszalin, Nowa Sól, Opole, Rybnik,
Warszawa,
Wrocław, Słupsk

1.Zjednoczone Emiraty Arabskie – Abu Zabi
2.Niemcy – Brunszwik , Sindelfingen , Düsseldorf
3.Serbia – Belgrad
4.Węgry – Budapeszt, Gyor, Paks
5.Holandia – Eindhoven
6.Czechy – Jicin, Praga
7.Białoruś – Mińsk
8.Rosja – Moskwa
9.Bułgaria – Sofia
10.Estonia – Tallinn
11.Dania – Vejen
12.Chiny – Pekin
13.Japonia – Tokio
14.Brazylia – Rio De Janeiro
15.Włochy – Rzym
16.Austra – Wiedeń, Oberwart
17.Abu Zabi – Abu Zabi
18.Stany Zjednoczone – Miami
19.Wenezuela – Isla de Margarita
20.San Salvador – Salwador
21.Azerbejdżan - Baku
22.Francja - Paryż
23.Belgia - Arlon
Witamy
Witamy na Oficjalnej stronie Kasi Kłys - kasiak.xn.pl
THE END :)
Spotkanie z mediami
Wywiady
Wczoraj w Siedzibie klubiu ''TS Wisła Kraków'' odbyła się konferencja prasowa, której głównymi gwiazdami były reprezentujące wiślacki klub Olimpijki. Kasia Kłys oraz Beata Bartków-Kwiatkowska. Zawodniczki otrzymały upominki oraz wiele ciepłych słów.

Oto relacja wideo :
Źródło Wisła.TV
European Cup Praga 2012
Walka na tatami
Na 38 dni przed wielkimi emocjami podczas Igrzysk Olimpijskich (walka kat -70 kg) Kasia bierze udział w Pucharze Europy, zawody obywają się w Czechach. 3majmy kciuki za wszystkich naszych reprezentantów !
Eliminacje rozpoczęły się krótko po 10:00 przebiegały dość sprawnie. Może dlatego iż w walce do 70 kg wystartowało 14 zawodniczek.
Pierwszą rywalką Kasi była Holenderka Marloes Van Mourik. Kasia kontrolowała całą walkę, 26 latka z Hoogland nie sprawiła "Piłce" większych problemów. Kasia na 2 minuty i 36 sekund przed ukończeniem regulaminowego czasu walki wygrała pojedynek wykonując dwa efektowne rzuty na waza ari, a Marloes poprawiła ostateczny bilans Kasi w walce, otrzymując dwukrotnie karę Shido. (Yuko dla Kłys) .
KASIA w PÓŁFINALE !
14 Reprezentantek w -70 kg spowodowało to że pierwsze zwycięstwo nad Marloes pozwoliło Kasi powalczyć o Finał.
W Półfinale przeciwnik był zdecydowanie trudniejszy, była to rywalka z minionych Campów, Szwajcarka Robra Juliane. Walka trwała ok 4 minut, była bardzo wyrównana, w pewnym momencie Kasia otrzymała Shido, lecz to nie zniechęciło Kasi, Juliane musiała uznać wyższość Kasi która pokonała ją pięknym ipponem.Rywalka Kasi Edit Bosh, nie zjawiła się na macie w wyznaczonym terminie przed finałową walką o Puchar Europy w Pradze, tym samym

KASIA ZWYCIĘŻYŁA PUCHAR EUROPY W CZECHACH !


Trener Artur Kłys : "Pod względem wyniku i sposobu prowadzenia walk przez Kasię start był jak najbardziej udany, jedynie ilość walk stoczonych mogłaby być większa. Teraz przemieszczamy się do oddalonego o 40 km od Pragi Nyburka, gdzie do czwartku zawodnicy z całej Europy oraz USA będą toczyć walki sparingowe. W czwartek polska Kadra Olimpijska przenosi się do Zakopanego, gdzie będziemy trenować do 15 lipca".I Na koniec Ceremonia Medalowa :

Gratulacje !
Kasia weźmie udział w European Cup
Przed walką
W trakcie pobytu w Czechach Kasia wraz z reprezentacją weźmie udział nie tylko w zgrupowaniu które ma miejsce w Nymburku lecz także zagości w stolicy - Pradze.
Puchar Europy będzie najprawdopodobniej ostatnim emocjonującym weekendem z Judo przed IO w Londynie.

Losowanie będzie miało miejsce jutro ok 20:00, rozstawienie przed niedzielnymi zawodami w kat -70 kg będzie opublikowane późnym wieczorem.

Początek walk eliminacyjnych od godziny 10tej.
Przygotowania Kasi pod IO w Londynie
Treningi / Obozy
Po zakończonych Mistrzostwach Europy w Rosjii i krótkim odpoczynku Kasia rozpoczęła przygotowania pod najważniejszą imprezę sportową w roku - IO w Londynie. "Na pewno są one spokojniejsze, wiedząc że awans do Londynu jest pewny " Twierdzi Kasia.Od 11 Maja do 2giego Czerwca Kasia ciężko trenowała, nad pięknym polskim morzem na obozie w Cetniewie (COS). Zaraz po nich w Instytucie Sportu mieszczącym się w Stolicy odbyły się badania kontrolne.
photo by pzjudo


Po kilkudniowym wypoczynku w zacisznym domu Kasia wraz z trenerem Arturem wybrała się w kolejną podróż tym razem do naszych wschodnich sąsiadów. Pobyt w Mińsku trwał zaledwie 5 dni, lecz Kasia zyskała nowe doświadczenia w walce z reprezentantkami takich krajów jak Tunezja Turcja oraz gospodyniami Białorusinkami. Łącznie w Mińsku zaprezentowało się ponad 250 zawodników i zawodniczek z 28 krajów.

16 Czerwiec to kolejny dzień spędzony w Krakowie, nie próżnując jednak gdyż do walki Kasi pozostało 46 dni ! Po porannym niedzielnym śniadaniu, transportem samochodowym Kasia i Artur dotarli do pięknie położonego miasta w Słowenii - Celje . Camp trwa do dziś, poziom jest zdecydowanie wyższy niż w Mińsku. Łącznie na obozie jest 5 przyszłych olimpijek z Kasi kategorii wagowej (m. in. szwajcarka Juliana Robra oraz gospodyni Sraka Rasa) . Obóz potrwa do Czwartku (tj 21.06)
22 Czerwca (piątek) Celem będzie wizyta u naszych przyjaciół z południa Czechów - na kolejnym kilkudniowym obozie, tym razem w Nymburku.


Tydzień później (28 czerwiec) Państwo Kłys wrócą do Ojczyzny na kolejny obóz, tym razem gościć będą w Zakopanem (COS). W stolicy Tatr będą przebywać przez dwa tygodnie (15 lipiec)


Na finiszu przygotowań do Londynu na reprezentacje polskich judoków będzie czekać Ośrodek Przygotowań Olimpijskich w Spale. Pobyt Kasi i Artura będzie miał miejsce od 18 do 26 lipca.photo by pzjudo
Kliknij by powiększyć [1] Biała Judoka
Kliknij aby powiększyć [2] Niebieska Judoka


Zapalenie znicza Olimpijskiego czyli Oficjalna Ceremonia rozpoczęcia Igrzysk Olimpijskich w Londynie, w których Kasia i Artur wezmą udział odbędzie się 27 Lipca.
Harmonogram zawodów Judo
IO Londyn 2012
Wiadome było że walka w kategorii wagowej Kasi odbędzie się pierwszego sierpnia, teraz już znamy dokładny terminarz tego dnia.

Eliminacje rozpoczną się od godziny 8:30 czasu Warszawskiego

Ćwierćfinały będą miały miejsce od godziny 13:00

Finały oraz ceremonie medalowe będą miały miejsce godzinę później od 14:00
Kolejny wywiad Kasi
Wywiady
Tym razem udzielony redaktorowi portalu klubowego TS Wisła Kraków.

Jak czuje się wicemistrzyni Europy nieco ponad miesiąc po osiągnięciu wielkiego sukcesu?

Czuję się bardzo dobrze. Jestem szczęśliwa, że udało się to, na co razem z mężem pracowaliśmy przez ostatnie dwa lata. Włożyliśmy w to bardzo dużo ciężkiej pracy i serca, ale są efekty w postaci medalu mistrzostw Europy i kwalifikacji olimpijskiej, a to cieszy!

Czy masz świadomość, że Twoje wicemistrzostwo Europy jest jednym z największych osiągnięć sportowców Wisły w dyscyplinach indywidualnych na arenie międzynarodowej w całej historii naszego klubu?

Nie. Ale jeżeli tak jest, to ten wynik cieszy mnie jeszcze bardziej.


Wracając do zawodów w Czelabińsku. Stoczyłaś tam kapitalne, trzymające w napięciu do ostatnich sekund walki. Czy uważasz, że podczas mistrzostw Europy byłaś w optymalnej dyspozycji, czy też masz jeszcze jakieś pokłady rezerw, które uruchomisz na Igrzyskach w Londynie?

To prawda, walki były dobre, ale nigdy nie jest tak, by nie mogło być lepiej. Pewne błędy były i teraz pracujemy nad tym, by je wyeliminować. Mamy jeszcze troszkę czasu do Igrzysk, więc mocno trenujemy. Pokazałam na mistrzostwach Europy, że potrafię rywalizować z czołówką. Na pewno mnie to podbudowało i pomoże mi podczas startu w Londynie.

W finale przez osiem minut stawiałaś dzielnie czoła silnej jak tur Holenderce Edith Bosch. Wydawało się, że jesteś bliska przechytrzenia rywalki. Nie udało się jednak. Jak myślisz, czego zabrakło do przechylenia szali na swoją korzyść?

Czego zabrakło, trudno powiedzieć. Edith Bosch jest bardziej doświadczona zawodniczką i też nie pozwalała mi na zbyt wiele. Obecnie na zgrupowaniu w czasie treningów na macie, mamy zajęcia taktyczne pod konkretne zawodniczki. Myślę że przyniesie to efekty podczas kolejnych takich wyrównanych pojedynków.

Zaczyna się bezpośredni okres przygotowań do Igrzysk Olimpijskich. Jak będzie przebiegał? Czy przed Igrzyskami planujesz jeszcze jakieś starty?

Teraz już większość czasu przed igrzyskami będziemy spędzać na zgrupowaniach. Obecnie przebywamy z trenerem w Cetniewie. Potem jedziemy na międzynarodowy camp na Białoruś, stamtąd wracamy do Zakopanego. A na koniec czeka nas Spała. Co do startów, to jeszcze nic pewnego, zobaczymy jak się będą układać przygotowania, jak będę reagować. Wtedy z trenerem zadecydujemy, czy starty są potrzebne czy też nie.

Wiślaczką jesteś od ponad trzech lat. Artur, Twój mąż i trener w jednej osobie, przez
całą karierę związany był z Białą Gwiazdą. Czy masz zamiar pójść trochę w jego ślady i do końca sportowych startów reprezentować barwy Wisły?


Teraz moim priorytetem są Igrzyska, nie zastanawiam się co będzie później, na razie chcę zrobić wszystko, by jak najlepiej przygotować się do startu w Londynie i to jest moim celem.

Co powiesz kibicom Białej Gwiazdy, aby zachęcić ich do oglądania Twoich występów w Londynie?

Trzymajcie za mnie kciuki 1 sierpnia, a ja na matach Londynu powalczę o olimpijski medal dla Białej Gwiazdy!

Serdecznie dziękujemy za rozmowę.

Dziękuję i pozdrawiam!
Rozmowa z Przeglądem Sportowym
Wywiady

W oczekiwaniu na IO Kasia udzieliła wywiadu Damianowi Juszczykowi z Przeglądu Sportowego.

Co pani czuła, gdy kilkanaście dni temu zostając w Czelabińsku wicemistrzynią Europy przypieczętowała pani awans?
Katarzyna Kłys: Przede wszystkim spokój, bo walczyliśmy o to przez ostatnie dwa lata. Mieliśmy dokładny plan, ale – jak to w sporcie – zawsze coś niespodziewanego mogło się wydarzyć.
W Rosji wywalczyła pani trzecie w karierze, a drugie indywidualnie srebro ME. A przecież nie była pani faworytką.
Wiedziałam, że stać mnie na medal, ale potrzebowałam jeszcze trochę szczęścia. Już w zeszłym roku pokazywałam, że mogę być groźna, a forma szła w górę, więc rywalki mogły się tego spodziewać.W finale dopiero po dogrywce decyzją sędziów przegrała pani z Holenderką Edith Bosch, która jedzie na igrzyska jako druga judoczka rankingu olimpijskiego. To chyba dobry prognostyk?
Katarzyna Kłys: Zdecydowanie tak. Tym bardziej że dotąd mierzyłyśmy się dwa razy – choć już kilka lat temu – i wówczas walki były szybkie, bo Holenderka łapała mnie i rzucała. Teraz stawiłam już opór, ale jak widać to jeszcze nie wystarczyło. Musimy więcej trenować, przygotowując się także technicznie i taktycznie, a wtedy będzie dobrze.

Do Londynu jedzie pani po medal?
Katarzyna Kłys: (śmiech) Jadę po medal! Każdy sportowiec przed igrzyskami olimpijskimi powinien mieć takie marzenia. Z całych sił będę się starała, żeby ten medal przywieźć.

Srebrem ME otworzyła pani też drogę na igrzyska koleżance.
Katarzyna Kłys: To prawda. Daria Pogorzelec miała najwięcej punktów z polskiej ekipy z osób, które się nie zakwalifikowały. W Czelabińsku musiałam dotrzeć do finału, by zwolnić jej miejsce z tzw. puli europejskiej. Przed igrzyskami w Pekinie sama byłam w podobnej sytuacji. Niemka pokonała Słowenkę, dzięki czemu mogłam jechać. Wtedy ja miałam trochę szczęścia, a teraz Daria. Życzę jej jak najlepiej.

Cztery lata temu pani olimpijska przygoda była krótka. To doświadczenie przyda się w Londynie?
Katarzyna Kłys: Tak. Wtedy nie miałam pojęcia, jak igrzyska wyglądają. To wielkie wydarzenie i sportowo, i medialnie. Teraz wiem, czego się spodziewać. Nie jadę „zwiedzać", chcę coś osiągnąć.


źródło : Przegląd Sportowy
Kasia oficjalnie na IO w Londynie !
IO Londyn 2012
Kilka dni temu Międzynarodowa Federacja Judo podała nazwiska wszystkich zawodników, którzy wezmą udział w Igrzyskach Olimpijskich. Lista dostępna jest tutaj [Plik PDF] Kasia dzięki ciężkiej pracy przez cały sezon oraz świetnemu rezultatowi uzyskanym na Mistrzostwach Europy zapewniła sobie awans na IO do Londynie, jako 14ta zawodniczka (z 14 oficjalnie kwalifikujących się) z dorobkiem 566 punktów.

Zawody w kat-70 kg już za 78 dni!

Polskę reprezentować będzie 6ciu zawodników :

Katarzyna Kłys, Pogorzelec Daria, Sadkowska Urszula, Kowalski Tomasz, Adamiec Tomasz, Wojnarowicz Janusz.
Wywiad po ME
Wywiady
Kilka chwil po ceremonii Medalowej Kasia udzieliła wywiadu reporterowi Polskiej Agencji Prasowej (PAP), panu Radosławowi Gielo. Oto i on :

Przed wyjazdem do Rosji nie była pani pewna występu na igrzyskach...

Katarzyna Kłys: A teraz już mogę oznajmić, że jadę na olimpiadę do Londynu. Tylko jeszcze nie wiem, czy z puli europejskiej, przewidującej start 14 zawodniczek z każdej wagi, czy z ogólnego rankingu. Wszystko wyjaśni się po kwalifikacjach na kontynencie południowoamerykańskim. Bardzo zależało mi na awansie na igrzyska, bowiem przed czterema laty w Pekinie stoczyłam jedną walkę i odpadłam.

Jeszcze wcześniej, w 2007 roku, wywalczyła pani swój pierwszy srebrny medal w ME.


K. K.: Pamiętam turniej w Belgradzie, byłam młodą judoczką, która miała jednorazowy wyskok i awansowała do finału. Po pięciu latach jestem zdecydowanie lepszą zawodniczką, lepszą pod względem technicznym, wytrzymałościowym. Na siłowni dźwigam i wyciskam większe ciężary. Ale poprawę widać też po wynikach w poszczególnych startach.

Rzadko zdarza się, aby w boksie trenerskim siedział mąż.

K. K.: Artur bardzo mi podpowiada, wspiera. W trakcie półfinałowej walki z Rasą Sraką miałam chwilowy przestój i jakby zapomniałam o założeniach taktycznych. Na szczęście mąż szybko zareagował i wszystko wróciło do normy. Końcówka należała do mnie i po czterech porażkach z rzędu, wreszcie pokonałam utytułowaną Słowenkę.

-Bosch była poza zasięgiem?

K. K.: Wcale nie, choć ciężko przebić się przez jej ręce. To silna, wysoka judoczka. Poprzednio biłam się z nią chyba ze cztery lata temu i też górą była Holenderka. Dziś Bosch triumfowała dopiero po dogrywce, przez wskazanie sędziów. Z wcześniejszymi rywalkami wygrywała przed czasem. Liczyłam, że przywiozę medal z Czelabińska. Teraz kilka mam dni wolnego, może wybierzemy się z Arturem na kilkudniowy urlop, a od 11 maja kolejne zgrupowanie. Do olimpiady coraz bliżej.
Artur Kłys : Najważniejsza była walka półfinałowa ze Słowenką Rasą Sraką. Kasia biła się z nią cztery razy i nigdy nie wygrała. Ale w ostatnim roku żona zrobiła bardzo duży postęp, co widać po wynikach w Pucharze Świata i to było widać w Czelabińsku. Żałuję finału, bo pojedynek z Bosch był bardzo wyrównany


Wiesław Bach (Prezes PZJudo) : Bardzo dobry występ Kasi oznacza wielką szansę dla Darii Pogorzelec (78 kg, Wybrzeże Gdańsk). Bardzo prawdopodobne, że na podstawie listy europejskiej zakwalifikuje się na londyńską olimpiadę

Źródło artykułu : PAP
W Wieczornym podsumowaniu sportowego dnia, redakcja TVP Info odniosła się do dzisiejszego sukcesu Kasi.


Mistrzostwa Europy - Chelabińsk 2012 - SREBRO !!
Walka na tatami
W dniu dzisiejszym Katarzyna Kłys weźmie udział w drugiej co do ważności imprezie w roku - Mistrzostwa Europy w Rosyjskim Chelabińsku. Kasia może dziś nie tylko zapewnić sobie 100%towy awans do Londynu ale też może bardzo ułatwić drogę innej polskiej zawodniczce, Darii Pogorzelec, która dzięki awansu Kasi z Puli 14tu zawodniczek z rankingu IO odstąpi tzw "Dziką Kartę" Czyli miejsce z rankingu w Puli Europejskiej właśnie Darii.

Eliminacje rozpoczynają się o 12 w Rosji, jednak istnieje czterogodzinna róznica czasu dlatego też w Polsce walki rozpoczną się o 8:00, Kasia jest rozstawiona nisko w tabeli także jej pierwsza walka powinna być ok godziny 9:30
Pierwszą rywalką Kasi będzie Turczynka Akarsu Ozge, nienotowana zawodniczka w rankingu światowym. Będzie to pierwszy pojedynek obu pań. z początku wyrównana walka i bez punktów, Kasia wykonała rzut na Waza-ari kontrolowała przebieg walki. Reprezentantka Turcji nie była zbyt aktywna, podczas walki otrzymała 3 kary Shido co spowodowało Ippon dla Katarzyny.(Kasia w białej judoce) W oczekiwaniu na inne źródło, lepszą jakość obrazu i dźwięku
W kolejnej rundzie eliminacji Katarzyna zmierzyła się z Brytyjką Conway Sally, która wyeliminowała Cecilię Blanco. Zawodniczka 30 w rankingu światowym, w ubiegłym roku obie zawodniczki walczyły 2 razy, pierwszą walkę wygrała Kasia ( PŚ w Rzymie) A drugą Sally (PŚ w Mińsku) .
Kasia z początku walki wykonała cenny rzut na Waza-ari starała się go utrzymać do końca, po pewnym czasie Conway wykonała rzut na Yuko, na szczęście nie udało się jej wyrwać zwycięstwa i po emocjonującej walce Kasia awansowała do półfinału !!


W oczekiwaniu na inne źródło, lepszą jakość obrazu i dźwięku

W Półfinale Katarzyna zmierzyła się ze Słowenką Sraka Rasą 5 zawodniczką w Ranknigu IJF bilans walk nie jest za wesoły, zawodniczki walczyły ze sobą 4rokrotnie, każdą walkę wygrywała Rasa, ostatni pojedynek miał miejsce w ubiegłym roku, w PŚ odbywającym się w Miami.

CÓŻ ZA EMOCJE ! Walka niesamowicie wyrównana, na minutę do końca obie zawodniczki miały po jednym shido, każda akcja punktowa mogła zdecydować o tym która z zawodniczek Palwalczy w Finale ! Na 16 sekund przed końcem Kasia wykonuje akcje po której dostaje yuko! Kontynuując akcję przechodzi do trzymania w którym na kilka sekund przed końcem Sraka poddaje walkę !!

KASIA W FINALE MISTRZOSTW EUROPY 2012 ROKU !!

Jej rywalką będzie druga zawodniczka światowych list mowa o Edit Bosch, obie zawodniczki walczyły ze sobą dwukrotnie, lecz były to odległe czasy (rok 2007,2008).

Kolejna bardzo, ale to bardzo wyrównana a zarazem emocjonująca walka. Kasia dostała shido, ale to nie zmieniło wyniku jak i w podstawowym czasie walki tak i w dogrywce. Sędziowie zdecydowali jednogłośnie Edit Bosch Mistrzynią Europy !


A teraz ceremonia dekoracji tego jakże pięknego dnia !

Podsumowując : Warto było czekać tyle czasu do kolejnych zawodów, wysokiej rangi. Kasia sprawiła sobie miły prezent na swoje urodziny, które miała w poniedziałek. Dzięki zwycięstwu nie tylko zapewniła sobie w 100%-ach awans na Igrzyska do Londynu, ale też wygrała bilet do Londynu innemu Polskiemu zawodnikowi (Najprawdopodobniej Darii Pogorzelec). Dodatkowo zyskała 108 punktów do Rankingu IJF, oraz zdobyła 1.500 Euro (a mąż Artur [trener] 300 euro) za zajęcie drugiego miejsca. Warto

Wspomnieć o Poprzednich medalach Kasi na ME w 2007 roku w Belgradzie Kasia również zdobyła Srebro a w 2010 w brąz wraz z reprezentacją.
Był to emocjonujący ale i piękny dzień.


KATARZYNA KŁYS
WICEMISTRZYNIĄ EUROPY
W 2012 ROKU !!
GRATULACJE :-)

Ostatni przystanek przed Igrzyskami
Przed walką
W dniu dzisiejszym, Międzynarodowa Federacja Judo (IJF) Opublikowała punktowy stan każdego zawodnika w danej krajowej federacji. Listę zawodników oraz ich rezultaty w odniesieniu do IO w Londynie można oglądnąć Klikając tutaj
Kasia z dorobkiem 518 punktów zajmuję drugie miejsce w klasyfikacji zawodników z Polski,
lecz oczywiście nie odnosi się to do kategorii wagowej -70kg. w której sytuacja jest zupełnie inna. Która z zawodniczek otrzyma "Mandat na IO" Wyjaśni się w najbliższych dniach. Wyniki w klasyfikacji będą ulegać zmianie do dnia 5 maja - oficjalnego zakończenia Eliminacji do IO.
Gdyż już za kilka dni odbędą się Mistrzostwa Europy w Rosji w których do zdobycia będzie aż 180 punktów do Rankingu Światowego oraz 10 000 Euro !

Już w dniu dzisiejszym Kasia udała się do Warszawy w którym na przestrzeni kilku godzin wyleci do Chelabińska by powalczyć o jak najlepszy wynik w ME. Walka Kasi będzie miała w Piątek, rywalki poznamy wkrótce, lecz eliminacje odbędą się o godzinie 12:00 lecz ze względu na czterogodzinne przesunięcie czasu Kasi na tatmi będzie można się spodziewać ok godziny 8 czasu Warszawskiego.

Z pewnością będzie to emocjonujący początek weekendu :-)Aktualizacja 26.04.2012r. 21:14

Znane są już rywalki Kasi w ME. Kasia w pierwszej kolejce walk ma wolny los, w drugiej kolejce walk zmierzy się z lepszą z pojedynku Mossong Lynn reprezentującą Luxemburg a Turczynką AKARSU Akarsu Ozge, jeżeli z tego pojedynku wyjdzie zwycięsko może zmierzyc się z Wicemistrzynią Europy dobrze Kasi znaną Cecilią Blanco, walka ta zdecyduje o wejściu do półfinału.

Strona 3 z 12 < 1 2 3 4 5 6 > >>
Stopka

Copyright by Administrator 2008-2014r.
THE END :)
© - kasiak.xn.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone!
> Zasady korzystania z materiałów
> Kontakt
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Klub Kasi
>> Zawody Kasi <<
Poczynania Kasi na tatami.
#Ostatnie zawody :

Turniej :Drużynowe Misztrzostwa Świata - Rosja
Dnia : 31.08.2014 r. Czelabińsk
Miejsce : 5
BRĄZ !! GRATULACJE!!

#Ostatnie zawody #2

Turniej :
Misztrzostwa Europy - Rosja
Dnia : 29.08.2014 r. Czelabińsk
Miejsce : 3
BRĄZ !! GRATULACJE!!

#Następne zawody :#1

Turniej :
Dnia :
Miejsce :


Powodzenia !

Ranking IJF
412p|32m

Najbliższe święta:
Kasia :)
Losowy Dowcip
Google Chrome


Pozdrowienia

Copyright by Administrator 2008-2014 © - kasiak.xn.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone!
>Zasady korzystania z materiałów

Powered by v6.01.6 © 2003-2005Astral by: 378461 Unikalnych wizyt

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie | okazjanazakupy.pl