Dusseldorf 2011
Dodane przez Administrator dnia Luty 17 2012 11:59:06
Kasia po dwutygodniowej przerwie od walki o punkty dające "Mandat Olimpijski" W najbliższą niedzielę wystartuje w kolejnej eliminacji. Tym razem niemiecki Dusseldorf, zawody z cyklu Grand Prix w którym do zgarnięcia jest 200 punktów za pierwsze miejsce!

Niestety sytuacja w tabeli -70 kg IO jest lekko skomplikowana. Katarzyna potrzebuje awansu do co najmniej półfinału by poprawić swoją klasyfikacje w tabeli do Londynu. W Niemczech wystartuje blisko 700 zawodników z 97 państw! Dlatego spodziewana jest zacięta rywalizacja o każdą wyższą pozycje, nie tylko w wadze do 70kg.

W dniu dzisiejszym 14:00 Odbyło się losowanie przed zawodami. Jasne jest już jaką Komputer ułożył Katarzynie ścieżkę eliminacji w Niemieckim turnieju Grand Prix.

W zawodach wystartuje 29 zawodniczek.
Los w pierwszej kolejce okazał się szczęśliwy W 1/32 Finału Katarzyna nie zmierzy się z żadną zawodniczką gdyż komputer przydzielił jej pierwszą walkę od następnej "fazy" eliminacji.

Kasia w 1/16 Finału oczekiwać będzie na zwyciężczynie pojedynku pomiędzy aktualną Wicemistrzynią europy, 9 zawodniczką światowych list, hiszpanką Cecilią Blanco a Vargas Koch Laurą reprezentującą Niemcy. Która sklasyfikowana jest na 32 miejscu w rankingu IJF.

Kasia ostatnio z Niemką zmierzyła się w ubiegłym roku na rozpoczynających zawodach w Sofii. Walkę wygrała Kasia, skróty w dziale Kasia z YT.

Historia walk z hiszpanką jest lekko niesprzyjająca. w 2011 Roku Kasia walczyła z nią aż czterokrotnie !. Niestety 3 walki przegrała. Jedno zwycięstwo w ubiegłym roku udało się na zawodach GS w Moskwie. Porażki miały miejsce (Gru - GS Tokio , Drużynowe ME - Istambuł , GP - Baku - Walki możliwe do oglądnięcia w dziale Kasia z YT)

Zawody rozpoczynają się w niedzielne przedpołudnie. Start od 8:30.

POWODZENIA !