Drabinka Olimpijska gotowa !
Dodane przez Administrator dnia Lipiec 26 2012 16:14:12
Kilka godzin temu poznaliśmy rywali dla naszych zawodników startujących Igrzyskach. Oto jak los zdecydował o rozstawieniu Kasi.

Wszyscy wiemy że na Igrzyskach nie ma słabych zawodniczek, Kasi podczas losowania udało się uniknąć wielkich gwiazd światowego Judo. Takich jak np Lucie Decosse, Bosh Edith czy też Hwang Ye-Sul. W ćwiartce wraz z Katarzyną (Aktualnie 15 zawodniczka światowych list) znajdują się takie zawodniczki jak Japonka Tachimoto Haruka (3 WRL) , Kubanka Cortez Aldama-Onix (10), Tunezyjka Miled Houda (11) oraz Chinka Chen Fei (8).


W pierwszej walce Kasia zmierzy się z Chen Fei.
Wszystkie inne zawodniczki w ćwiartce Kasi rozpoczną walki od drugiej rundy walk eliminacyjnych


W tym roku Kasia nie miała jeszcze okazji powalczyć z reprezentantką Chin, w ubiegłym roku walczyły aż czterokrotnie. (GS Moskwa, GP Dusseldorf, GP Amsterdam oraz Puchar Świata w Pradze) 22 letnia Chen uległa tylko raz. (Półfinał w Pradze)
Jeżeli Kasia zaprezentuje się tak jak na Mistrzostwach Europy Chinka jest jak najbardziej w jej zasięgu !Pozostałe walki z Turcji i Niemiec dostępne w dziale Kasia z YT


Pojedynek z Miled być może pierwszym oficjalnym pojedynkiem obu zawodniczek.
Warto też pamiętać o doświadczeniu nabytym przez Kasię na obozie w Białorusi gdzie Tunezyjki również brały udział w Campie.

Podobna sytuacja ma miejsce z Kubanką oraz Japonką - Nie było jeszcze takiego pojedynku. Stawką pojedynku pomiędzy Kasia a którąś z tych zawodniczek będzie PółfinałKomentarz Artura Kłysa po losowaniu : Nie jest to łatwe losowanie, ale myśląc o medalu trzeba prędzej czy później wygrać z tymi najmocniejszymi. Kasia biła się z Azjatką cztery razy w poprzednim roku, bilans ma niekorzystny 1-3. Ale żona lubi wyzwania i z pewnością cyfry oraz poprzednie potyczki z Chen jej nie zdeprymują, a wręcz zmobilizują. Sprawa awansu jest otwartaTrzymajmy kciuki za wszystkich naszych reprezentantów, szczególnie tych którym szczęście nie dopisało podczas losowania.
Byłoby wspaniale gdyby aktualna Wicemistrzyni Europy do 70kg utrzymała formę z zawodów o ME lub wyszła jeszcze silniejsza i zaprezentowała się z jak najlepszej strony na najważniejszych zawodach w roku !Szczęście dodczas losowania Kasi dopisało jak będzie na tatami? Zobczymy 1 Sierpnia !

Walki Kasi odbędą się w środowe przedpołudnie (Runda eiminacyjna od 10:30 [do 1/4 finału] ; Repasaże od 15:00 Finały od 17:00 Czasu Polskiego)

Transmisje na antenie Telewizjii Polskiej lub na łączach internetowych ( Londyn TVP oraz na portalu ippon.tv

Wyniki Live Score Na tej stronie