Kolejny brąz dla Kasi !
Dodane przez Administrator dnia Marzec 02 2014 20:37:15
Kasia nie zwalnia tempa i w kolejnych zawodach, tym razem w Rzymie (Continental Open) Kasia znów stanęła na podium! Wyraźnie brakowało Kasi walk na tatami, w każdej walce stara się dominować na macie. Prezentuje się świetnie, dzięki czemu notuje tak wspaniałe rezultaty!



W Pierwszej walce Kasia pokazała klasę wygrywając z reprezentantką gospodarzy, Valerię Ferrari, kończąc po 4 minutach walki (Tak! teraz walka trwa 4 minuty... Nowy regulamin, nowe zasady...) z Yuko na koncie !



W kolejnej walce Izraelka Mayersohn Yarden musiała uznać wyższość Kasi która zakończyła walkę na 50 sekund przed końcem, kończąc Ipponem!



W 3 walce we Włoszech - która dawałaby szanse na półfinał lub repesaże Katarzyna Kłys na 25 sekund przed końcem walki pokonała Rosjankę Alenę Prokopenko rzucając ją na Ippon, walcząc 2 minuty bez cennych rad trenera Artura, który został wyproszony ze stolika trenerskiego.



Walka półfinałowa trwała trochę więcej jak połowę regulaminowego czasu. Kasia musiała uznać wyższość zawodniczce reprezentującą Kraj Kwitnącej Wiśni. Karen Nunira zaskoczyła Katarzynę wykonując trzymanie, po 20 sekundach wygrała walkę Ipponem, później wygrała również Finał i zwyciężyła Zawody do 70 kg we Włoszech!



Bardzo emocjonująca walka o brąz toczyła się do ostatniej chwili, rywalką Kasi była Brazylijka Merli Nadia. Obie zawodniczki prezentowały wysoki poziom, nie było jasne kto wygra, lecz na 2 sekundy przed końcem regulaminowego czasu walki Kasia wykonała akcję rzutową na Yuko dzięki czemu zdobyła kolejny brązowy medal!



Podium :



Ippon.org

GRATULACJE !