Kasia brązowa w Warszawie!
Dodane przez Administrator dnia Marzec 02 2014 21:39:02
Kolejne zawody z udziałem Kasi i kolejne podium! Katarzynie wyraźnie prezentuje ustabliziwoaną formę na wysokim poziomie zajmując 3cie miejsce, 3eci raz z rzędu, 3ci raz przegrywając w półfinale z późniejszą zwyciężczynią kategorii wagowej do 70 kg.W Pierwszej walce Kasia pokonała reprezentantkę Kazachstanu poprzez Osai Komi. Zamzagul Faizollanova wyraźnie nie radziła sobie w pojedynku z Kasią otrzymując podczas walki 3 kary Shido, a podczas trzymania kolejną 4tą... Walka zakończyła się na 2 minuty i 16 sekund przed końcem regulaminowego czasu walki.Bardzo emocjonującym pojedynkiem była rywalizacja przeciwko reprezentance Izraela - Lior Wildikan, Kasia wygrała walkę poprzez Yuko, mając 3 kary Shido na koncie, więc do ostatniej sekundy nie było wiadome jak to się skończy...W Kategorii do 70kg drabinka w Warszawie jest skromna, Kasia wygrała dwie walki i trzecia walka była już walką półfinałową.

Rywalką Kasi w półfinale była Francuzka Pinot Margaux. Wyrównana walka zakończyła się po 4 minutach. Kasia dominowała w walce, (bez rezultatu - lecz rywalka miała dwie kary shido, a taki rezultat, promuję do finału Katarzynę) Niestety francuzka rzuciła Kasię na Yuko na kilkadziesiąt sekund przed końcem walki co przesądziło o jej zwycięstwie.W walce o brąz Kasia zmierzyła się z Izraleką Mayersohn Yarden która przed dwoma tygodniami musiała uznać wyższość Kasi w zawodach odbywających się we Włoszech Tym razem był podobnie! Kasia rzuciła Yarden na Yuko, kontrolując walkę. niestety dla Izrealki w końcówce popełniła błąd który ją zdyskawalifikował (Hansoku -make) , łapiąc Kasię za nogę podczas rzutu.I na koniec podium :)
Świetny weekend za nami, nasi inni reprezentanci również fantastycznie zaprezentowali się w Warszawie! Kasia szaleje na tatami od początku tego roku i niech tak pozostanie!


Ippon.org

GRATULACJE !