Oficjalna strona Katarzyny Kłys
Strona GłównaKalendarz 2014Kasia z YTOsiągnięciaRanking oraz Sys PunktowaniaLinki judo Sierpień 03 2021 04:03:15
Nawigacja
Strona Główna
FAQ
Biografia Kasi
Kalendarz 2014
Kalendarz 2012
Kalendarz 2011
Galeria
Kasia z YT
Księga Gości
Osiągnięcia
Ranking oraz Sys Punktowania
Linki judo
Historia Judo
Rzuty w Judo
Kategorie Newsów
Kontakt
Wyszukaj
Translate page
Chose your lenguage and
see new page ;)
Ankieta
Jak oceniasz stronę kasiak.xn.pl

Jest super, nic nie należy zmieniać !

Strona jest za rzadko aktualizowana

Jest kiepsko, można by rzec że strona nie żyje.

Zmiana wyglądu strony nie była najlepszym rozwiązaniem.

Musisz się zalogować, żeby móc głosować w tej Ankiecie.
Kasia
Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 165
Najnowszy Użytkownik: jania1313
JudoInside
Wspomnienie Państw
Dane są od roku 2002.

POLSKA (Najważniejsze miejscowości –
Czechowice – Dziedzice, Bielsko- Biała,
Kraków

, Bydgoszcz, Cetniewo, Koszalin, Nowa Sól, Opole, Rybnik,
Warszawa,
Wrocław, Słupsk

1.Zjednoczone Emiraty Arabskie – Abu Zabi
2.Niemcy – Brunszwik , Sindelfingen , Düsseldorf
3.Serbia – Belgrad
4.Węgry – Budapeszt, Gyor, Paks
5.Holandia – Eindhoven
6.Czechy – Jicin, Praga
7.Białoruś – Mińsk
8.Rosja – Moskwa
9.Bułgaria – Sofia
10.Estonia – Tallinn
11.Dania – Vejen
12.Chiny – Pekin
13.Japonia – Tokio
14.Brazylia – Rio De Janeiro
15.Włochy – Rzym
16.Austra – Wiedeń, Oberwart
17.Abu Zabi – Abu Zabi
18.Stany Zjednoczone – Miami
19.Wenezuela – Isla de Margarita
20.San Salvador – Salwador
21.Azerbejdżan - Baku
22.Francja - Paryż
23.Belgia - Arlon
Witamy
Witamy na Oficjalnej stronie Kasi Kłys - kasiak.xn.pl
THE END :)
THE END
THE END :)
5 Miejsce Polski na MŚ
Reprezentacja Polskiz ajęła 5 miejsce w Druzynowych Mistrzstowstach Świata odbywających się w Czelabińsku! Polska pokonała takie reprezentacje jak Brazylia czy Rosja, niestety nie udało się wygrac z Niemcami oraz Mongolią.

Grafika DMŚ Kobiet

Polki rozpoczęły zmagania od walk z BrazyliąKolejnymi rywalkami polek była reprezentacja gospodarzy - RosjankiPo wygranej polki awansowały do półfinału w którym walczyły z Mongolią, niestety nie udało się zwyciężyć. Polki przegrały 3:2, Kasia zwycięzyła swoją walkę lecz przed jej walką wiadome było że nie zagramy w finale


W decydującym starciu o tym kto zdobędzie medal Niestety równiez przegraliśmy 3:2 i musimy zadowolić się 5 miejscem.

Transmisja całego turnieju okiem IJF
Kasia 3 Zawodniczką na Świecie!
Walka na tatami
Kasia zajęła 3 miejsce w Mistrzostwach Świata!!! Kasia odniosła zwycięstwo nad najwyżej rozstawioną trójką zawodniczek w kategori - 70kg. Stawając na podium Kasia była jedyną reprezentantką Europy w tej kategorii wagowej której udało się odnieść taki sukces! To pierwszy taki medal dla reprezentacji polski od 2003 Roku! Czelabińsk znów okazał się dla Kasi szczęśliwy, wczesniej w 2012 roku wywalczyła tutaj tytuł Wicemistrzyni Europy!

MŚ Czelabińsk 2014 -70KG Tabela

W pierwszej rundzie Kasia miała wolny los

Mistrzostwa Świata Katarzyna rozpoczęła od pojedynku z hiszpanką Marią Bernabeu (24 zawodiczka na świecie wg rankingu IJF)
W 3ciej rundzie Kasia walczyła z 2 zawodniczką na świecie, niemką Laurą Vargas KochW Ćwiercfinale rywalką była Barbara Matić, był to pierwszy pojedynek Kasi z 13 zawodniczką na świecie, niestety wygrana nad chorwatką była blisko, choć porażka nie przekreśliła zupełnie Kasi szans która miała okazję walczyć o brąz w repasażach.W Repasażach czekała Kasię bardzo cięzka walka z Kelitą Zupancić, 3cia zawodniczka na świecie postawiła wysokie wymagania w walce z Kasią, z resztą tak jak i każda inna zawodniczka - na MŚ nie ma łatwych przeciwniczek.W walce o brąz rywalką była Kim Polling, rozstawiona z nr 1 zawodniczka z Holandii.

Stając na podium Kasia zarobiła 360 punktów do rankingu robiąc olbrzymi krok w kierunki Igrzysk Olimpijskich w RIO (naliczane będzie 160 punktów netto) Ponadto 3 zawodniczka MŚ zyskuje 2 000$ (1600 dla zawodniczki i 400 dla trenera - męża Artura) Kasia dokona olbzymiego skoku z 32 lokaty w rankingu IJFu który ukarze się niebawem!

GRATULACJE !
Kasia udziela wywiadów :)
TVP Warszawa przeprowadziła krótki wywiad z Kasią która w kilkuch słowach wypowiedziała się o walce półfinałowej.

Również trenerka reprezentantek polski - Aneta Szczepańska, wypowiada się o Katarzynie.


Portal Sporty-Walki.org przeprowadził nieco dłuższy wywiad z Kasią, smacznego :)

Wiesław Błach o zawodach w Warszawie
Wywiady
Prezes PZJudo po którce o European Open - Warszawa 2014 dla PAP

Wie­sław Błach był pod wra­że­niem wy­stę­pu bia­ło-czer­wo­nych w Pu­cha­rze Świa­ta w War­sza­wie. Ewa Ko­niecz­ny (48 kg) i Ha­li­ma Mo­ha­med-Se­ghir (63 kg) za­ję­ły dru­gie miej­sca, a Ka­ta­rzy­na Kłys (70 kg) trze­cie. - Obu­dził się ol­brzy­mi ko­bie­cy po­ten­cjał

- Srebr­ne me­da­le Ko­niecz­ny i Mo­ha­med-Se­ghir, brąz Kasi Kłys, do tego piąta lo­ka­ta Ozdo­by, a także siód­me Bia­łas i Szcze­pań­czyk. Widać, że coś po­zy­tyw­ne­go dzie­je się w ko­bie­cym judo, obu­dził się ogrom­ny po­ten­cjał. Au­to­ry­tet i oso­bo­wość nowej tre­ner Anety Szcze­pań­skiej do­da­ły ducha walki na­szym za­wod­nicz­kom

- Po cięż­kiej kon­tu­zji w nie­złej już for­mie jest Ha­li­ma Mo­ha­med-Se­ghir. Cie­szy rów­nież po­sta­wa byłej mi­strzy­ni Eu­ro­py ju­nio­rek Ewy Ko­niecz­ny oraz Kasi Kłys, która po urlo­pie ma­cie­rzyń­skiej po raz drugi z rzędu sta­nę­ła na naj­niż­szym stop­niu po­dium PŚ, po­przed­nio w Rzy­mie. Na­le­ży po­chwa­lić też Agatę Ozdo­bę, która nie star­to­wa­ła w waż­nych za­wo­dach od pół­to­ra roku. Mam na­dzie­ję, że bę­dzie­my mieli z niej jesz­cze sporo po­cie­chy


Week­en­do­wy PŚ był jed­nym z ostat­nich spraw­dzia­nów przed kwiet­nio­wy­mi ME we fran­cu­skim Mont­pel­lier. "Pew­nia­ka­mi" w ka­drze Szcze­pań­skiej są Ko­niecz­ny, Mo­ha­med-Se­ghir i Kasia Kłys.
Wywiad po Continental Open w Warszawie
Wywiady

Krótko po zdobyciu kolejnego brązu w 2014 Roku Kasia udzieliła wywiadu dla Polskiej Agencji Prasowej


- Trochę przyzwyczaiłam się do brązu, ale w kwietniowych mistrzostwach kontynentu we Francji zdecydowanie bardziej wolałabym złoty medal. Po srebro już dwa razy sięgałam (2007, 2012 – PAP), więc byłoby wspaniale, gdybym wygrała. Chociaż wiem, że jeszcze nie jestem w super formie .


- Mam do siebie pretensje, bo prowadząc dwoma karami z Pinot nie powinnam z nią przegrać. Dziś jednak biłam się słabiej niż w belgijskim Arlon i Rzymie, gdzie też plasowałam się na trzeciej pozycji. Zwłaszcza we Włoszech wychodziło mi sporo rzutów i zwyciężałam przed czasem

27-letnia Kłys pod koniec czerwca 2013 roku urodziła syna. Zaraz jednak wróciła do treningów, a efekty przyszły zaskakująco szybko. Jej trenerem jest mąż Artur Kłys. Towarzyszy jej na każdych zawodach, a wówczas małym Bronkiem zajmują się babcie i dziadkowie.

- Gdyby nie pomoc naszych rodziców, nie miałabym szans na międzynarodowe starty. Babcie chętnie pomagają, zwłaszcza że to pierwszy wnuk. Niedawno siostra Artura też urodziła dziecko, ale nasze niestrudzone mamy radzą sobie i z dwoma malcami. A jeśli o mnie chodzi, czuję, że są we mnie jeszcze duże rezerwy sportowe. Nie pojadę na przełomie marca i kwietnia na zgrupowanie do Japonii, bo nie mogę zostawić synka na trzy tygodnie, ale w tym czasie będę pracowała na silnie obsadzonym zgrupowaniu w czeskim Nymburku. A potem już mistrzostwa Europy – przyznała Kłys.

Za trzy miesiące rozpocznie ona występy w kwalifikacjach olimpijskich. Małżeństwo Kłysów nie ukrywa, że celują w medal w Rio de Janeiro.

- Plan mamy już ułożony do połowy 2015 roku. Kasia rozpocznie zmagania kwalifikacyjne od Madrytu, a potem czekają ją trudne boje na Kubie i w Salwadorze – powiedział trener Artur Kłys

Źródło : PAP
Kasia brązowa w Warszawie!
Walka na tatami
Kolejne zawody z udziałem Kasi i kolejne podium! Katarzynie wyraźnie prezentuje ustabliziwoaną formę na wysokim poziomie zajmując 3cie miejsce, 3eci raz z rzędu, 3ci raz przegrywając w półfinale z późniejszą zwyciężczynią kategorii wagowej do 70 kg.W Pierwszej walce Kasia pokonała reprezentantkę Kazachstanu poprzez Osai Komi. Zamzagul Faizollanova wyraźnie nie radziła sobie w pojedynku z Kasią otrzymując podczas walki 3 kary Shido, a podczas trzymania kolejną 4tą... Walka zakończyła się na 2 minuty i 16 sekund przed końcem regulaminowego czasu walki.Bardzo emocjonującym pojedynkiem była rywalizacja przeciwko reprezentance Izraela - Lior Wildikan, Kasia wygrała walkę poprzez Yuko, mając 3 kary Shido na koncie, więc do ostatniej sekundy nie było wiadome jak to się skończy...W Kategorii do 70kg drabinka w Warszawie jest skromna, Kasia wygrała dwie walki i trzecia walka była już walką półfinałową.

Rywalką Kasi w półfinale była Francuzka Pinot Margaux. Wyrównana walka zakończyła się po 4 minutach. Kasia dominowała w walce, (bez rezultatu - lecz rywalka miała dwie kary shido, a taki rezultat, promuję do finału Katarzynę) Niestety francuzka rzuciła Kasię na Yuko na kilkadziesiąt sekund przed końcem walki co przesądziło o jej zwycięstwie.W walce o brąz Kasia zmierzyła się z Izraleką Mayersohn Yarden która przed dwoma tygodniami musiała uznać wyższość Kasi w zawodach odbywających się we Włoszech Tym razem był podobnie! Kasia rzuciła Yarden na Yuko, kontrolując walkę. niestety dla Izrealki w końcówce popełniła błąd który ją zdyskawalifikował (Hansoku -make) , łapiąc Kasię za nogę podczas rzutu.I na koniec podium :)
Świetny weekend za nami, nasi inni reprezentanci również fantastycznie zaprezentowali się w Warszawie! Kasia szaleje na tatami od początku tego roku i niech tak pozostanie!


Ippon.org

GRATULACJE !
Kolejny brąz dla Kasi !
Walka na tatami
Kasia nie zwalnia tempa i w kolejnych zawodach, tym razem w Rzymie (Continental Open) Kasia znów stanęła na podium! Wyraźnie brakowało Kasi walk na tatami, w każdej walce stara się dominować na macie. Prezentuje się świetnie, dzięki czemu notuje tak wspaniałe rezultaty!W Pierwszej walce Kasia pokazała klasę wygrywając z reprezentantką gospodarzy, Valerię Ferrari, kończąc po 4 minutach walki (Tak! teraz walka trwa 4 minuty... Nowy regulamin, nowe zasady...) z Yuko na koncie !W kolejnej walce Izraelka Mayersohn Yarden musiała uznać wyższość Kasi która zakończyła walkę na 50 sekund przed końcem, kończąc Ipponem!W 3 walce we Włoszech - która dawałaby szanse na półfinał lub repesaże Katarzyna Kłys na 25 sekund przed końcem walki pokonała Rosjankę Alenę Prokopenko rzucając ją na Ippon, walcząc 2 minuty bez cennych rad trenera Artura, który został wyproszony ze stolika trenerskiego.Walka półfinałowa trwała trochę więcej jak połowę regulaminowego czasu. Kasia musiała uznać wyższość zawodniczce reprezentującą Kraj Kwitnącej Wiśni. Karen Nunira zaskoczyła Katarzynę wykonując trzymanie, po 20 sekundach wygrała walkę Ipponem, później wygrała również Finał i zwyciężyła Zawody do 70 kg we Włoszech!Bardzo emocjonująca walka o brąz toczyła się do ostatniej chwili, rywalką Kasi była Brazylijka Merli Nadia. Obie zawodniczki prezentowały wysoki poziom, nie było jasne kto wygra, lecz na 2 sekundy przed końcem regulaminowego czasu walki Kasia wykonała akcję rzutową na Yuko dzięki czemu zdobyła kolejny brązowy medal!Podium :Ippon.org

GRATULACJE !
Kasia 3cia w Belgi!!
Walka na tatami
To się nazywa come back! Kasia po przerwie związanej z urodzeniem Bronisława,
(który na świat przyszedł 7 miesięcy temu) powróciła, i w świetnym stylu wywalczyła najniższy stopień podium ulegając jedynie zwyciężczyni turnieju, Heide Wollert (brązową medalistkę MŚ) , wcześniej wygrywając 6 walk!

1. Heide Wollert GER
2. Monika Burgess CAN
3. Katarzyna Kłys POL
3. Karolina Tałach POL

A tak oto Artur Kłys - trener i mąż, skomentował występ swojej podpiecznej Artur „Ten sukces to wynik pięciu miesięcy ciężkiej pracy, wielu wyrzeczeń i jeszcze więcej przelanego na treningach potu. Po raz kolejny zostało udowodnione, że jak czegoś bardzo chcesz i włożysz w to całe serce, wiarę i poprzesz to pracą, to możesz to mieć. Oczywiście jeszcze sporo pracy przed nami, ale ten start Kasi śmiało można nazwać – wejściem smoka” –

Gratulacje!
Sezon 2014 Uważam za rozpoczęty!
KASIA WRACA I ROZPOCZYNA SEZON 2014 W WIELKIM STYLU !
Wracamy do poprzedniej wersji strony!
Pragnę poinformować że powrót do poprzedniej wersji strony właśnie nastąpił!. Kasia z Arturem oraz Bronisławem mają się dobrze. Powstał serwis "UKS JUDO KRAKÓW" Na portalu Facebook w którym Artur na bierząco przesyła różnorakie informacje :)

Niestety przepadły nagrania walk z YT które były do tej pory publikowane, z takiego powodu że konto zostało zablokowane. - Pozostały jedynie Mixy podsumowujące najlepsze rzuty z 2012 i 2011 roku...

Nowy rok, nowy sezon, nowe oczekiwania, nowe przepisy i zasady walki JUDO, stara strona, z drobnymi aktualizacjami ;)

Miejmy nadzieje że wszystko potoczy się po naszej myśli i Kasia będzie prezentować wysoką formę od początku sezonu, przez Mistrzostwa Europy które rozpoczną naliczanie punktów do IO w RIO który jest głównym celem!

Niech głód judo się nigdy nie kończy ;)

3mamy kciuki i zaczynamy niebawem! 2 Lutego pierwsze zawody w Belgii !!

Dawna strona jest dostępna POD TYM ADRESEM
Strona 1 z 12 1 2 3 4 > >>
Stopka

Copyright by Administrator 2008-2014r.
THE END :)
© - kasiak.xn.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone!
> Zasady korzystania z materiałów
> Kontakt
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Klub Kasi
>> Zawody Kasi <<
Poczynania Kasi na tatami.
#Ostatnie zawody :

Turniej :Drużynowe Misztrzostwa Świata - Rosja
Dnia : 31.08.2014 r. Czelabińsk
Miejsce : 5
BRĄZ !! GRATULACJE!!

#Ostatnie zawody #2

Turniej :
Misztrzostwa Europy - Rosja
Dnia : 29.08.2014 r. Czelabińsk
Miejsce : 3
BRĄZ !! GRATULACJE!!

#Następne zawody :#1

Turniej :
Dnia :
Miejsce :


Powodzenia !

Ranking IJF
412p|32m

Najbliższe święta:
Kasia :)
Losowy Dowcip
Google Chrome


Pozdrowienia

Copyright by Administrator 2008-2014 © - kasiak.xn.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone!
>Zasady korzystania z materiałów

Powered by v6.01.6 © 2003-2005Astral by: 378460 Unikalnych wizyt

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie | okazjanazakupy.pl